Anasayfa - Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar
 
Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar
Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar


KULLANICI GİRİŞİParolanızı unuttuysanız lütfen tıklayınız.

Yeni üyelik hakkında bilgi


Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar
   
Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar   Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar
 
KARGO ve TESLİMAT

 

Kargo ,Teslimat  ve Sipariş Takibi

 

Bakras.com.tr ‘den satın alacağınız ürünler MNG Kargo  ile 7,00 TL ücret karşılığında Türkiye’nin her yerine,  bildireceğiniz gönderi adresinize teslim edilir. 100,00 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.Bu bedeli bakras.com.tr karşılar.

Siparişleriniz sipariş ödemesi onaylandıktan sonra işleme alınır ve  3 iş günü içinde kargoya verilir.

Herhangi bir gecikme (kredi kartı onayı alınamaması, yapılan havalenin görüntülenememesi gibi…) bakras.com.tr müşteri hizmetleri tarafından size e-posta ya da telefonla bildirilir.

Verilen siparişteki teslimat adresi ve fatura adresi aynı ise ürün faturası ile birlikte teslimat adresine; teslimat adresi ve fatura adresi farklı ise, ürün teslimat adresine, faturası ise fatura adresine gönderilir.

Tahmini teslim süreleri Türkiye’nin her yerine1-4 gün arasında değişir.

Sel, deprem, yangın gibi mucbir sebeplerden dolayı yaşanabilecek gecikmeler olursa müşteri hizmetleri tarafından hemen konu hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz.

Satın aldığınız ürünler bir e-posta ile tarafınıza bildirilir ve ‘’Sipariş Takibi’’ bölümünde kayıtlı tutulur.Siparişinizin durumunu ‘’Üye İşlemleri / Sipariş takibi’’ bölümünden veya'' Bakras Üye Girişi'' 'nin hemen altındaki ''Hesabım'' bağlantısına tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Paketinizi teslim alırken kargo yetkilisinin yanında kotrol etmeli, eksik ya da hasarlı olduğunu gördüğünüz paketleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturup geri göndermelisiniz. Sipariş verilen ürün müşteri tarafından teslim alındıktan sonra, kargo firmasının görevini yerine getirdiği kabul edilir.

 

 Müşteri Hizmetleri: E-mail: Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır   Fax:0212 3246188


 
 
   
Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar   Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar
 
  Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar   Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar  
   
bakras
| Gizlilik ve Güvenlik | Değişim ve İade Şartları | Güvenli Alışveriş |
© Copyright 2020 Bakras | Her hakkı saklıdır | Bakras.com.tr bir Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar kuruluşudur.