Anasayfa - Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar
 
Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar
Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar


KULLANICI GİRİŞİParolanızı unuttuysanız lütfen tıklayınız.

Yeni üyelik hakkında bilgi


Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar
   
Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar   Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar
 
DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

Değişim ve İade Şartları

Bakras.com.tr ‘den satın  alacağınız bir ürünü kullanmadan ve satın alınabilir özelliğini bozmadan teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde müşteri hizmetlerimizle fax ya da e-mail  yoluyla yazılı olarak irtibata geçerek  iade edebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimize bilgi vererek iade sürecini başlatmanız,  size daha  hızlı ve sağlıklı hizmet verebilmemiz için önemlidir.

Müşteri hizmetlerinden onay alınmadan gönderilen ürünler maalesef teslim alınmayacaktır.

 

Değiştirilmek ya da iade edilmek istenen ürün kullanılmamış olmalı, kullanıcıya teslim edildiği şekilde orijinal kutusu ve ambalajı zarar görmemiş olmalıdır. Değiştirilecek ve iade edilecek ürün öncelikle yetkili birimimiz tarafından incelenir. Üründe herhangibir hasar tesbit edilmediği takdirde değiştirme ve iade talebi işleme konulur.

İade edilmek veya değiştirilmek istenen ürünlerin kargo bedelleri müşteriye aittir.

İade şartlarına uyan ürünlerin  bedeli 7 (yedi) iş günü içerisinde kredi kartı ile satın alınmışsa ilgili banka kartına, havale ile alınmışsa ilgili bankaya iade edilir.Ancak kredi kartına iadelerde; paranızın hesabınıza geçme süresini çalıştığınız  bankanızla görüşerek takip etmeniz gerekir.

 

Bakras.com.tr  satın aldığınız ürünlerin, kullanım hatalarından dolayı oluşabilecek (güneş ışığına uzun süre maruz kalma, nemli ortamda bekletilme, aşırı sürtünme, çarpma; ürün açıklamasında ‘makinede yıkanabilir’ yazmadığı halde makinede yıkama  veya benzeri durumlar sonucu oluşabilecek) hasarlarından sorumlu değildir. Ancak sorumlu üretici anlayışıyla, satmış olduğu ürünlerin tadilat ve aksesuar teminini teknik imkanlar dahilinde, yapılabilirliği varsa kargo bedelleri müşteriye ait olmak üzere gerçekleştirmektedir.

Satın aldığınız üründe üretici hatasından kaynaklanan hasarlar bulunmakta ise; bakras.com.tr bu ürünü iade alır ve 7 iş günü içinde tercih müşteriye ait olmak kaydı ile; ücreti müşteriye iade eder; yeni ürün ile ya da aynı fiyata sahip başka bir ürün ile değişimi gerçekleştirir.

Bu durumda kargo bedelleri bakras.com.tr ‘ye aittir

 

Önemli Not: Değiştirilmek ve iade edilmek istenen ürünler ile birlikte ürünün faturası ve neden iade /değiştirilmek istendiğine dair yazılı bir dokümanın da tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Faturası gönderilmemiş talepler kesinlikle sebep her ne olursa olsun kabul edilmemektedir.

Eğer satın alınan ürün veya ürünlerin faturası  şahıs adına değil de şirket adına kesilmiş ise; iade işleminin gerçekleştirilebilmesi için şirketin tarafımıza  iade faturası düzenlemesi ve bu faturanın da orjinal ürün faturası ile birlikte geri gönderilmesi  gerekmektedir.Faturası şirket adına düzenlenmiş sipariş iadeleri, söz konusu şirket tarafından kesilecek 'iade faturası 'olmadığı takdirde malesef yapılamamaktadır.

 

 

Müşteri Hizmetleri : E-mail : Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır     Fax:0212 3246188

 
 
   
Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar   Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar
 
  Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar   Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar  
   
bakras
| Gizlilik ve Güvenlik | Değişim ve İade Şartları | Güvenli Alışveriş |
© Copyright 2020 Bakras | Her hakkı saklıdır | Bakras.com.tr bir Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar kuruluşudur.