Anasayfa - Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar
 
Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar
Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar


KULLANICI GİRİŞİParolanızı unuttuysanız lütfen tıklayınız.

Yeni üyelik hakkında bilgi


Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar
   
Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar   Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar
 
GİZLİLİK ve GÜVENLİK

Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası

Bakras.com.tr alışverişlerde uluslar arası standart olan 128/256 bit SSL kullanmaktadır. Bu sayede kredi kartı bilgileriniz şifrenelerek ilgili bankanın sanal posuna gönderilir ve 3. şahıslar tarafından görülmesi engellenir. Alışverişlerde kullanılan kredi kartı bilgileri kesinlikle sunucularımızda tutulmaz. Alışverişiniz sırasında ekranda görünen kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıklandığında şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir. Bakras.com.tr  kullanıcıyı tanımlamak ,sağlıklı hizmet verebilmek  ve site kullanımını kolaylaştırmak için kullanıcıya ait kişisel bilgileri sisteminde saklar. Bu bilgilerin saklanması tamamıyle kullanıcının rızasına bağlıdır.Kullanıcı bu  bilgileri  kendi rızası ile bakras.com.tr sayfalarındaki gerekli alanlara girerek sisteme kaydeder.(örnek: isim ,soyisim, nakliye adresi, fatura adresi, telefon gibi ) bakras.com.tr 'den alışveriş yapacağınız sırada vereceğiniz  bu bilgiler kesinlikle 3. şahıslar, grup, kurum  ya da firmalarla paylaşılmaz. Bakras.com.tr,  üyelerine indirimli ürünler,  kampanyalar ve yenilikler hakkında e-posta gönderebilir.

Bakras.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde bilgisayarların ip adresleri güvenlik amacıyla (sahtecilik, çalıntı kredi kartı vb) kaydedilmektedir.

 

 Önemli Uyarı: bakras.com.tr sisteminde saklanan kullanıcı bilgileri en son güvenlik yöntemleri ile korunmakla birlikte ,günümüzde artan çeşitli şekilde bilişim suçları göz önüne alınarak, kullanıcı bilgilerinini yasal olmayan yollar ile bakras.com.tr  sisteminden çalınmasına karşı hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilmemektedir. Yasa dışı yollarla bakras.com.tr sunucularından çalınabilecek bilgiler konusunda yasal yollar kullanılacak ve bakras.com.tr haklarınızı korumak için üzerine düşen sorumluluğu yerine getirecektir. Ancak  bununla birlikte bakras.com.tr kullanıcıya ait bilgileri koruma sorumluluğunu yasal olarak üstlenmemektedir. 

 

Sayfanın sağ alt köşesindeki SSL Secure Global Sign logosunun üzerine tıklayarak bilgileri kontrol edebilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetleri : E-mail : Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır     Fax:0212 3246188
 
 
   
Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar   Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar
 
  Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar   Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar  
   
bakras
| Gizlilik ve Güvenlik | Değişim ve İade Şartları | Güvenli Alışveriş |
© Copyright 2019 Bakras | Her hakkı saklıdır | Bakras.com.tr bir Bakras, Hayatı Kolaylaştıran Çantalar kuruluşudur.